Nasze aktualności

Kurs edukacyjny 20.07.g. 17:00

Bezpłatna edukacja w Szkole Rodzania rozpoczyna się od 21 tc . Kurs 10-tygodniowy ma bardzo dużo zalet, można się wiele nauczyć, porozmawiać z położną o Waszych niepokojach. Ale przede wszystkim uspokoić się i przekonać, że wszystko będzie dobrze.  Nie będziemy owijać w bawełnę, że poród i opieka nad maluchem jest zawsze - super. Bywa różnie. Zawsze jednak dobrze jest się przygotować i mieć świadomość tego "różnie" 

Na kursie edukacyjnym w  naszej szkole spotkacie się z życzliwością i zrozumieniem, bo my wiemy - że pommo pomocy - to Wy musicie urodzić i to Wy będziecie na codzień zajmować się dzieckiem.  Was czekają ewentualne problemy laktacyjne, płacz malucha, wysypki, odparzenia, bóle brzucha i masę innych problemów.  Oczywiście może być zupełnie inaczej, dziecko będzie spało i budziło się na jedzenie, nie będzie mu przeszkadzało, gdy ma mokro, a jego skóra będzie cudownie różowa i pachnąca. Ale tego nie wiemy,  zatem choć trochę daj sobie przyblizyć temat porodu, żywienia i opieki nad  noworodkiem. 

Pierwsze tygodnie  po porodzie mogą być ciężkie,  Nie będziesz tak sprawna jak przed porodem  - we znaki może Wam się dać ból krzyża, ciężkość nabrzmiałych piersi i ciągły brak snu. Jeżeli do porodu i opieki nad dzieckiem przygotujecie odpowiednio wcześniej dacie dadę jako Mama i jako rodzina. Wsparcie i pomoc partnera i rodziny jest niezbędne.  W szkole dowiesz się kiedy prosić o pomoc specjalistów: fizjoterapeutę, psychologa czy doradcę laktacyjnego.  

Możecie biegać po internecie i szukać różnych artykułów i porad jak staniecie oko w oko z problemem, ale uwierzcie  nie będziecie miały  wtedy czasu.  

Zakres naszej edukacji znajdziecie tutaj: pozmedik.pl/kursy-stacjonarne/zakres-edukacji

Macie pytania ?  Służymy odpowiedzią na Wasze pytania 535-911-195, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Polub nas na Facebook'u!

Dane kontaktowe

Zadzwoń lub napisz, z przyjemnością rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości i odpowiemy na pytania związane z naszą ofertą.

Adres: ul. Hynka 30 80-465 Gdańsk
Tel. 535 911 195
Email: pozmedik.biuro@gmail.com
© POZMEDIK 2018 . Wszelkie prawa zastrzeżone Tworzenie stron WWW Inter Web