Kim jesteśmy?

Wsparcie w wyjątkowym czasie

Ciąża i macierzyństwo to wyjątkowy okres w życiu kobiety i jej najbliższych. W pierwszym etapie tej drogi gdy dziecko rozwija się pod sercem matki, dobrze jest prawidłowo przygotować się do porodu oraz okresu po urodzeniu dziecka uczestnicząc w zajęciach szkoły rodzenia.

Nasza szkoła powstała z myślą o tym by wyjść na przeciw oczekiwaniom przyszłych rodziców i pomóc im w odnalezieniu własnych jeszcze ukrytych kompetencji i ogromnego spektrum możliwości.

Co nas wyróżnia?

Wyróżnia nas przede wszystkim otwartość i empatia na problemy z jakimi kobiety a także ich partnerzy borykają się w tym jakże trudnym okresie. Nie pozostajemy zamknięci na potrzeby i oczekiwania przyszłych mam i ojców. My po prostu lubimy to co robimy.

Zadbamy i nauczymy Was minimalizować stres oraz odczucie bólu oraz poprawimy Waszą kondycję i ogólne samopoczucie. Nasze położne nauczą Was prawidłowej pielęgnacji dziecka oraz będą wsparciem w karmieniu piersią czy problemach laktacyjnych.

Polub nas na Facebook'u!

Dane kontaktowe

Zadzwoń lub napisz, z przyjemnością rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości i odpowiemy na pytania związane z naszą ofertą.


Regulamin
Klauzula informacyjna

My na mapie

© POZMEDIK 2018 . Wszelkie prawa zastrzeżone Tworzenie stron WWW Inter Web