nowe KURSY STACJONARNE

POZMEDIK Szkoła Rodzenia

Placówka Opieki Zdrowotnej POZ Medik przy Hynka 30 w Gdańsku, została stworzona przez kobiety, które lubią pomagać innym, mają pasje i chętnie się nią dzielą.  Nasza Szkoła Rodzenia to miejsce gdzie przygotujesz się do porodu i opieki nad maluchem w domu. Dojdziesz do formy po porodzie miło spędzając czas wraz ze swoim dzieckiem. Naszym atutem jest to, że zajęcia odbywają się o różnych porach dnia i każdy znajdzie coś dla siebie. Zajęcia zaczynamy już od 21 tygodnia ciąży.

Dowiesz się co się dzieje z Twoim organizmem w czasie ciąży i jak się przygotować na pojawienie się maluszka w domu. Relaksacja i fitness pozwolą na zbudowanie formy przed tak ważnym dla Ciebie czasem. Pamiętaj ciąża to nie choroba - to stan, w którym kobieta powinna dbać o siebie w całokształcie, bądź zawsze uśmiechnięta a Twoja atrakcyjność poszybuje o kilka kresek do góry. Pamiętaj o regularnych badaniach KTG. Zajęcia w szkole rodzenia dla naszych kursantek są bezpłatne.

Panie, w drugiej i kolejnej ciąży z pewnością skorzystają z zajęć specjalnie przygotowanych dla mam już posiadających  doświadczenie. Możecie zawsze uczestniczyć we wszystkich dodatkowych zajęciach i badaniach.
Image

Zajęcia także po porodzie

Nie zrywaj z nami kontaktu po urodzeniu dzidziusia. Skorzystaj z zajęć płatnych. Przyjdź z partnerem i dzieckiem na warsztaty noszenia dziecka w chuście, pokażemy jak nosić dziecko ciesząc się jego bliskością i dając poczucie bezpieczeństwa. Uczestnicz w zajęciach fitness, nie przejmuj się że masz jeszcze lekki brzuszek, nie Ty jedna... i z naszą pomocą zaraz wrócisz do formy.

Masz problemy z laktacją? Zawiń maluszka w chustę i przyjdź, nasze konsultantki laktacyjne podpowiedzą co możesz poprawić abyście obydwoje z dzieckiem byli zadowoleni z karmienia. 

Pamiętaj jesteśmy dla Ciebie, nasze zajęcia w znacznej mierze są finansowane z środków NFZ, a zajęcia edukacyjne są dla Ciebie całkowicie  bezpłatne. Mamy tylko jeden wymóg - musisz zadzwonić do nas, bo nie wiemy czy znajdziemy Cię same...

Polub nas na Facebook'u!

Dane kontaktowe

Zadzwoń lub napisz, z przyjemnością rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości i odpowiemy na pytania związane z naszą ofertą.


Regulamin
Klauzula informacyjna

My na mapie

© POZMEDIK 2018 . Wszelkie prawa zastrzeżone Tworzenie stron WWW Inter Web