BEZPŁATNE ZAJĘCIA

Edukacja - nasze zajęcia są w pełni refundowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Otrzymasz świadczenia na najwyższym poziomie. Od marca 2020 - w czasie stanu zagrożenia epidemicznego pracujemy w reżimie sanitarnym stacjonarnie oraz  on-line. 

Gimnastyka i oddychanie

Podczas zajęć przekonamy Cię jak ważne jest oddychanie przeponą, umiejętność kontroli nad tym co się dzieje z Twoim organizmem podczas porodu fizjologicznego. Warto nauczyć się oddychać! Warto też ćwiczyć, choć trochę, późniejszy połóg będzie lżejszy i szybciej wrócisz do sprawności.

INTYMNOŚĆ

Od 16 marca 2020 roku zajęcia prowadzone  są nie tylko stacjonarnie ale również online, jesteś we własnym domu. Możesz obejrzeć live z położną na fb, a lekcje przeczytać i obejrzeć w każdym momencie.  Zajęcia stacjonarne odbywają się z małych 5-6 osobowych grupach.

Pomocna edukacja położnej!

Decyzja o założeniu rodziny jest jedną z najważniejszych, jakie podejmujemy w swoim życiu. Do myśli, że zostaniemy rodzicami przyzwyczajamy się tygodniami, miesiącami, a czasem nawet latami, gdyż chcemy powołać na świat nowe istnienie, za które w całości będziemy odpowiedzialni.

Zobacz program

Galeria zdjęć

DOSTOSOWUJEMY SIĘ DO TRUDNYCH SYTUACJI I WASZYCH POTRZEB

Nasza Szkoła Rodzenia powstała z myślą rodzicach, który pierwszy czy kolejny raz spodziewają się dziecka.   Chcemy pomóc Wam rozwiać wszelkie wątpliwości i odpowiedzieć na nurtujące pytania. W związku z tym chcemy zabrać Państwa
w fascynującą podróż po świecie ciąży, porodu, połogu i małego dziecka.  Teraz możecie to robić w zaciszu własnego domu.

Dlatego właśnie POZMEDIK oferuje Państwu, również online:

  • bezpłatne zajęcia szkoły rodzenia refundowane przez NFZ,
  • gimnastykę dla kobiet w ciąży i po porodzie 
  • wiele innych zajęć, po to by kompleksowo przygotować Państwa do nowej roli - MAMY I TATY
  • kameralne grupy maksymalnie 8 par lub we własnym domu
  • atmosferę intymności i poczucia, że jest ktoś na kogo mogę liczyć, pytać i uzyskać odpowiedź
  • pełną życzliwości Kadrę
  • wysokiej klasy specjalistów: fizjoterapii, chustowania, pierwszej pomocy oraz wielu innych ekspertów w dziedzinach okołoporodowych i związanych z opieką nad dzieckiem

PARTNER NASZEJ SZKOŁY RODZENIA

PBKM

Darmowa edukacja w szkole rodzenia

Zajęcia refundowane z NFZ oraz dodatkowe, które pomogą Ci się przygotować.

Polub nas na Facebook'u!

Dane kontaktowe

Zadzwoń lub napisz, z przyjemnością rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości i odpowiemy na pytania związane z naszą ofertą.


Regulamin
Klauzula informacyjna

My na mapie

© POZMEDIK 2018 . Wszelkie prawa zastrzeżone Tworzenie stron WWW Inter Web