BEZPŁATNA EDUKACJA

Spotkania z położną są w pełni refundowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Otrzymasz świadczenia na najwyższym poziomie, Twój partner będzie mile widziany na zajęciach. Edukujemy  stacjonarnie oraz  online. 

oddychanie

Podczas zajęć przekonamy Cię jak ważne jest oddychanie przeponą, umiejętność kontroli nad tym co się dzieje z Twoim organizmem podczas porodu fizjologicznego. Warto nauczyć się oddychać! Warto też ćwiczyć, choć trochę, późniejszy połóg będzie lżejszy i szybciej wrócisz do sprawności.

KOMFORT

Zajęcia prowadzone  są nie tylko stacjonarnie ale również online, kiedy jesteś we własnym domu. Zajęcia są nagrywane i możesz je obejrzeć w każdym momencie.  Zajęcia stacjonarne odbywają się z małych 5-6 osobowych grupach.

Pomocna edukacja położnej!

Decyzja o założeniu rodziny jest jedną z najważniejszych, jakie podejmujemy w swoim życiu. Do myśli, że zostaniemy rodzicami przyzwyczajamy się tygodniami, miesiącami, a czasem nawet latami, gdyż chcemy powołać na świat nowe istnienie, za które w całości będziemy odpowiedzialni.

Zobacz program

Galeria zdjęć

DOSTOSOWUJEMY SIĘ DO TRUDNYCH SYTUACJI I WASZYCH POTRZEB

Nasza Szkoła Rodzenia powstała z myślą rodzicach, który pierwszy czy kolejny raz spodziewają się dziecka.   Chcemy pomóc Wam rozwiać wszelkie wątpliwości i odpowiedzieć na nurtujące pytania. W związku z tym chcemy zabrać Państwa
w fascynującą podróż po świecie ciąży, porodu, połogu i małego dziecka.  Teraz możecie to robić w zaciszu własnego domu.

Dlatego właśnie POZMEDIK oferuje Państwu, również online:

  • bezpłatne zajęcia szkoły rodzenia refundowane przez NFZ,
  • gimnastykę dla kobiet w ciąży i po porodzie 
  • wiele innych zajęć, po to by kompleksowo przygotować Państwa do nowej roli - MAMY I TATY
  • kameralne grupy maksymalnie 8 par lub we własnym domu
  • atmosferę intymności i poczucia, że jest ktoś na kogo mogę liczyć, pytać i uzyskać odpowiedź
  • pełną życzliwości Kadrę
  • wysokiej klasy specjalistów: fizjoterapii, chustowania, pierwszej pomocy oraz wielu innych ekspertów w dziedzinach okołoporodowych i związanych z opieką nad dzieckiem

PARTNER NASZEJ SZKOŁY RODZENIA

PBKM

Darmowa edukacja w szkole rodzenia

Zajęcia refundowane z NFZ oraz dodatkowe, które pomogą Ci się przygotować.

Polub nas na Facebook'u!

Dane kontaktowe

Zadzwoń lub napisz, z przyjemnością rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości i odpowiemy na pytania związane z naszą ofertą.


Regulamin
Klauzula informacyjna

My na mapie

© POZMEDIK 2018 . Wszelkie prawa zastrzeżone Tworzenie stron WWW Inter Web